-
Aktivitetshuset Lidskjalv
Frivillighetens storstue i Vassenden!
Formiddagstreffet på Grymyr
En sosial møteplass hvor alle er velkommen.Vi møtes på Rojan Krysset kro på Grymyr annenhver onsdag kl 11.00
Her møtes vi for hyggelige samtaler, mat, kaffe, litt underholdning, det være seg musikk eller foredrag. Vi spiller bingo og lattern sitter løst under taket. Dette er en hyggelig og sosial møteplass for alle.
Vi kan være behjelpelige med skyss.
Kontaktperson: Martha Bø tlf 92858473
Vi har også sommerfest, turer og julebord.

Formiddagstreffet på Grymyr
| Dato | Kl. | Tittel | Sted |
|---|---|---|---|
| Ons 29.10 | 11:00 | Formiddagstreffet på Grymyr- Håkon Grymyr- Dampskipsfarten på Randsfjorden | Rojankrysset Grymyr |
| Ons 12.11 | 11:00 | Formiddagstreffet på Grymyr-Torstein Dahl | Rojankrysset Grymyr |
| Ons 26.11 | 11:00 | Formiddagstreffet på Grymyr-Håkon Grymyr-Tre telefonsentraler i Vestre Gran | Rojankrysset Grymyr |
| Ons 10.12 | 11:00 | Formiddagstreffet på Grymyr- Juleavslutning | Rojankrysset Grymyr |
Del på:
-
Aktivitetsvenn
Å være aktivitetsvenn er enkelt. Du trenger bare å gjøre noe du liker. Sammen med en som har demens.
-
Ballkjoler - gjenbrukssalg
Den store ballkjoledagen Har du en kjole du ikke bruker lenger, eller trenger du en ny til skoleball eller nyttårsfest? Sats på gjenbruk, og bli med på Den store ballkjoledagen fredag 24. oktober.
-
Besøksvenn
Alle trenger en venn. Besøksvenn er et tilbud for mennesker som av ulike grunner ønsker mer kontakt med andre mennesker.
-
Boken kommer
Kan ikke du komme til biblioteket så kan biblioteket komme til deg!