-
Aktivitetshuset Lidskjalv
Frivillighetens storstue i Vassenden!
Bowls i Trivselshuset
Sosialt spill som alle kan være med på!Bowls spilles i Trivselshuset i Brandbu. Dette er et lav-terskel kulespill med to lag. Spillet trenger ingen forkunnskaper - det er bare morsomt og sosialt. Vi spiller for å ha det gøy!
Bowls kan også spilles sittende. Hygge og litt bøy og tøy. Vi har en sosial stund i forkant av spillet og underveis. Enkel servering av kaffe, te og noe å bite´ti :-)
Alle er hjertelig velkommen!
Se omtale i Hadeland:
Bowls i Trivselshuset
Del på:
-
Aktivitetsvenn
Å være aktivitetsvenn er enkelt. Du trenger bare å gjøre noe du liker. Sammen med en som har demens.
-
Ballkjoler - gjenbrukssalg
Den store ballkjoledagen Har du en kjole du ikke bruker lenger, eller trenger du en ny til skoleball eller nyttårsfest? Sats på gjenbruk, og bli med på Den store ballkjoledagen fredag 24. oktober.
-
Besøksvenn
Alle trenger en venn. Besøksvenn er et tilbud for mennesker som av ulike grunner ønsker mer kontakt med andre mennesker.
-
Boken kommer
Kan ikke du komme til biblioteket så kan biblioteket komme til deg!