Vigga Vers- og Visevenner
Vigga Vers- og Visevenner ble stiftet i 1973 og siden den tid har mange vært innom som medlemmer og sunget og lest dikt.
I dag teller vi ni aktive medlemmer som møtes hver mandag kl. 18.00 i Trivselshuset i Brandbu.
Vi holder konserter to ganger i året, vårkonsert i regi av Hadeland Seniorforum på Lidskjalv, og en på høsten i Trivselshuset på Brandbu. Dessuten er det mange som gjerne vil ha underholdning på møter som vi svært ofte sier ja til.
Vi er en trivelig, ufarlig samling av amatører som gjør vårt beste for å bidra med det vi liker av viser og dikt, så er du interessert er du hjertelig velkommen til å være sammen med oss.
Kontaktperson: Johan Forfod
Del på:
-
Aktivitetshuset Lidskjalv
Frivillighetens storstue i Vassenden! Nå er det snart sol og sommer.
-
Aktivitetsvenn
Å være aktivitetsvenn er enkelt. Du trenger bare å gjøre noe du liker. Sammen med en som har demens.
-
Allsang på LidskjalvAVLYST
-
Arena Gran
Arena Gran er en møteplass for ungdom fra 13 år. Her kan du spille biljard, se film, bordtennis, spille musikk og bare chille! See you!
-
AVLYST - Duar´n Brua Seniorkino - Brandbu kinoAVLYST