Bowls i Trivselshuset
Sosialt spill som alle kan være med på!Hver fredag kl 11 spilles det Bowls i Trivselshuset i Brandbu. Dette er et lav-terskel kulespill med to lag. Spillet trenger ingen forkunnskaper - det er bare morsomt og sosialt. Vi spiller for å ha det gøy!
Bowls kan også spilles sittende. Hygge og litt bøy og tøy. Vi har en sosial stund i forkant av spillet og underveis. Enkel servering av kaffe, te og noe å bite´ti :-)
Alle er hjertelig velkommen!
Se omtale i Hadeland:
Del på:
-
AVLYST - Duar´n Brua Seniorkino - Brandbu kino
Seniorkino på Brandbu kino, det blir satt opp 4 kinoforestillinger, 2 på vår og 2 på høsthalvåret, i samarbeid med kulturkontoret. Enkel servering fra kl 10.30.
-
Badstufesten
Flerkulturell midtsommerfest med grilling og dans
-
Brandbu Seniordans
Glad i å danse? Bli med Brandbu Seniordans onsdager i Trivselshuset i Brua!
-
DUAR`N - Brua. AVLYST inntil videre , pga. korona situasjonen
DUARN = I gamle dager ringte stabbursklokka inn til Duar'n klokka 11, og inne på kjøkkenet ble det servert god mat - gjerne noe varmt, til en sulten skrott. Det ble tid til en hvil og en god prat før neste arbeidsøkt kalte".
-
Flerkulturelt friluftsliv for kvinner
Å gå på tur sammen gjør at man blir lettere kjent med hverandre.