Ansatte

Her er oversikt over våre ansatte:

Øyvind Haslestad, daglig leder 

Mobil: 97551482

Mail: oyvind@gran.frivilligsentral.no

Irene Bjørklund, avdelingsleder Brua og ansvarlig Trivselshuset

Mobil: 90559350

Mail: irene@gran.frivilligsentral.no 

Marianne Orvang, avdelingsleder Vassenden og ansvarlig Lidskjalv

Mob: 47382311

Mail: marianne@gran.frivilligsentral.no 

Veronica C Stokkvold, avdelingsleder Ung

Mob: 91764090

Mail: veronica@gran.frivilligsentral.no 

Monica Gjærviken, avdelingsleder Marka-Skjervum

Mob: 91807479

Mail: monica@gran.frivilligsentral.no 

Hilde Tangen, prosjektleder Frivillighetens Servicekontor

Mob: 91149281

Mail: hilde@gran.frivilligsentral.no 

Suaado Amin, medarbeider Flerkulturell

Mob: 45540733

Mail: suaado@gran.frivilligsentral.no 

2020 © Stiftelsen Gran frivilligsentral